نتایج جستجو برای عبارت :

شهید فرشاد شفیع پور 2

دانلود آهنگ جدید فرشاد آزادی دل
دانلود موزک جدید فرشاد آزادی به نام دل آهنگ تیتراژ میانی سریال دل با صدای فرشاد آزادی شعر : علیرضا مرتضی قلی | تنظیم قطعه : میثم اکبری | میکس و مستر : احسان صادقیDownload New Music BY : Farshad Azadi | Del 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید فرشاد پیکسل به نام دریا
Download New Music From Farshad Pixel - Darya
به زودی...

دانلود آهنگ جدید فرشاد پیکسل به نام دریا
دانلود آهنگ جدید فرشاد پیکسل به نام دریا با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید فرشاد سلطانی بهونه
Download New Music Farshad Soltani bahooneh
آهنگ جدید فرشاد سلطانی بنام بهونه
با یه بهونه اومدی شدی دلیل بودنم از وقتی اومدی شدی تنها دلیل خوندنم
زندگی بی تو مبهمه من جونمو میدم برات منی که عاشقت شدم پرته حواسم به چشات

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید فرشاد آزادی خاتون
Download New Music Farshad Azadi khatoon
آهنگ جدید فرشاد آزادی بنام خاتون
عزیزم عزیزم چی دیگه به پات بریزم با ما مهربونی کن عشق تو کرد مریضم
دیوونم میدونی تویی که عزیز جونی خوشبختی یعنی تو بیای توو زندگیم بمونی

ادامه مطلب
دکتر فرشاد خطبائی ،دکترای علوم سیاسی و روابط بین الملل و مسائل ایران ،یکی از جوانان
آینده دار کشورمان می باشد .این جوان در حوزه سیاست و تحلیل مسائل سیاسی بسیار تحلیل
گر خوبی است .این اسطوره علم سیاست می توان گفت یکی از نبوغ های این کشور می باشد
.ایشان با تلاش و پشتکار مثال زدنی تا بدین مرحله از تحصیلات رسیده است و همین امر باعت
پیشرفت این عزیز بزرگوار را در مجامع بین المللی گردیده است .ایشان اولین نفری است که در
این منطقه و حتی فراتر از این
گذر از شهر توره یک ساعتی طول کشید. بعد از آن به روستای نهرمیان رسیدیم. من هنوز پشت تریلی بودم. مردم یا حسین گویان، انگار که بخواهند تریلی را فتح کنند، سمت ضریح می دویدند. چند دقیقه ایستادیم تا مردم لبۀ حفاظ تریلی را رها کنند. پسر جوانی سماجت می کرد. گفتم: «پسر جان! ول کن. الان زمین می خوری.» پسر که فهمید دیر یا زود باید تریلی را رها کند، به من گفت: «ببین! من فرشادم. کربلا رسیدی، من را به اسم دعا کن.» بعد تریلی را رها کرد. داشتیم دور می شدیم که داد زد:
دانلود آهنگ بی احساس از فرشاد آزادی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی بی احساس از فرشاد آزادی با کیفیت اورجینال

و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین

download new song from farshad azadi called bi ehsas

متن آهنگ بی احساس از فرشاد آزادی

باز زده سرش نمیدونم چه مرگش شده

نمیدونم از چی دلخوره باهام بد شده

هی دلو هی دلو هی دلو دل دل میکنه

اینکاراش آخرش منو روانیم میکنه

نه نمیتونم هیچ کسی رو بیارم به جاش

یکی بهش بگه این دلم میم
دانلود آهنگ باغ سیاه از فرشاد عزیزی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی باغ سیاه از فرشاد عزیزی با کیفیت اورجینال

و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین

download new song from farshad azizi called baghe siyah

متن آهنگ باغ سیاه از فرشاد عزیزی

در شوق گلی در نفس سبز جوونه

این باغ خزون، پشت خزون، پشت خزونه

نه حوصله ای مونده که از عشق بخونم

نه زمزمه ای مونده واسه بغض شبونه

نیستی تو و جز اخم کسی همنفسم نیست

امروز که تو سینه من قل قل
همسر شهید: فرشاد در طول 8 سال جنگ تحمیلی در جبهه ها بوده و جانباز شیمیایی بود پس از جنگ به هیچ نهادی مراجعه نکرد و جانبازی اش را اعلام نکرد، زیرا اعتقاد داشت مشکل شیمیایی او یادگاری از جنگ و عملیات فا و است، او طی این سال ها از ناحیه ریه بسیار زجر کشید و با کوچک ترین سرماخوردگی از پا می افتاد.  به او گفتم که شما 30 سال خدمتت در سپاه پر شده و شاید دیگر نیازی به رفتنت نباشد ولی او معتقد بود که جهاد تمام شدنی نیست و هر زمان اسلام در خطر باشد باید دفاع
به یاد دو اسطوره

دو قهرمان سپاه اسلام

افتخار حزب الله

الگوی جهاد و ایثار 

"شهید حاج
قاسم سلیمانی"

.

"شهید حاج
فرشاد شفیع پور"

.

.

جای افسوس و حیرت است

که هنوز بعد از چند
سال

همچنان شهید شفیع پور

گمنام و‌ ناشناخته
است

.

برای آشنایی بیشتر

به مطالب قبلی

مراجعه کنید

.

.

« اگر شهادت می
خواهید

باید هجرت کنید

شهادت فقط این نیست

که یک جا بنشینید

و فقط دعا کنید

که شهید شوید

و هیچگونه تحرکی

نداشته باشید »

.

جمله ای تاریخی از

شهید حاج فرشاد شف
درون عین حال ۲ چهره اسمی سرخپوشان، ملاقات با سامان سازی را از دست دادند؛ جلال حسینی و مقصود عالیشاه به تشخیص کالدرون خط خوردند و بوسیله تبریز نرفتند. در ذات حال فرشاد احمدزاده که با حکم کمیته انضباطی تا شناسایی ثانوی قادر به بازی نبود، در آخرین ساعات مجوز حضرت داخل این دیدار را محسوس کرد. پیغام پیش رو بوسیله وارسی روزگار متقاوت این سه گانه نفر ویژه دارد. جلال؛ هنر خوب کامل کردن با وجود اینکه جلال حسینی هنوز فرم بدنی و فنی خوبی دارد، اما از م
پادکست های زیادی هستند که ارزش گوش کردن دارند، فهرست برخی از آنها که خودم دنبال می کنم را با افتخار تقدیمتان می کنم:
1) در پادکست  «بی پلاس» ، علی بندری خلاصه کتاب‌های معروف غیرداستانی را به زبانی دلنشین روایت می کند.
2) در پادکست  «10صبح» ، میثم زرگرپور و امید اخوان در قالب گپ و گفتی بداهه، تجربیات خود از دنیای استارت آپی را در اختیار شنوندگان می گذارند، مصاحبه های خیلی خوبی هم با کوفاندرهای برخی استارت آپهای موفق انجام داده اند که شنیدنی است
بسیاری از افراد بر این باورند که ماساژ تایلندی می توان به کاهش استرس ، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی کمک می نماید.در این مقاله فرشاد فرجوند ماساژور حرفه ای تای ماساژ از تمامی فواید و مضرات ماساژ تایلندی سخن گفته است.
ادامه مطلب
 درد مزمن زانو که برای اکثر افراد در طول زندگی یکبار معمولا اتفاق می افتد . زانو بزرگترین مفصل بدن است که روزانه فشارهای زیادی را تحمل می نماید.فرشاد فرجوند کارشناس ماساژ ورزشی و کایروپرکتیک در این مقاله نکات مهمی را در مورد زانو درد و تاثیر ماساژ بر روی بهبودی آن آموزش می دهد.
ادامه مطلب
فرشاد احمدزاده که به دلیل آسیب‌ دیدگی از تمرینات معاف شده بود، از چهارشنبه هفته آینده در تمرینات سرخپوشان حاضر خواهد شد

گابریل کالدرون هفته آینده برای حضور در اجلاس برترین مربیان آسیا راهی چین خواهد شد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران دعوت کرد روز جمعه برای حمایت از تیم محبوب خود با حضور در ورزشگاه یادگار امام، به تشویق قهرمان ایران بپردازند

۱۶ سال پیش در چنین روزی؛ پرسپولیس در دیداری پرگل با نتیجه ۲-۸ پگاه را شکست دا
در پایان یک روز طولانی خسته کننده که گاها با پیاده روی های طولانی مدت نیز همراه است بسیاری از مردم از دریافت ماساژ کف پا لذت زیادی می برند. این مقاله با همکاری استاد فرشاد فرجوند موسس و مربی مدرسه حرفه ای ماساژ ورزمان تهیه شده است .روش های بسیاری برای ماساژ کف پاها وجود دارد که امتحان کردن آن در خانه آسان است.
ادامه مطلب

هر کی میبینه تو رو میشه عاشقت ♪
قلبم احساس عجیبی داره بهت ♪
کم کم خودمو جا میکنم تو دلت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
اصلا بگو نیاد کسی دور و برت ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
نگم برات این ، دل داره پر پر میزنه برات ♪
نگم برات قلبم داره بوم بوم میزنه برات ♪
دلم برات پر میزنه به سیم آخر میزنه  ♪

دانلود آهنگ نگم برات
به گزارش خبرنگار مدال، عصر امروز از لیست مازاد دو نفره پرسپولیس رونمایی شد تا با تصمیم گابریل کالدرون، شایان مصلح و سروش رفیعی در مسیر خروج از این تیم قرار گرفته باشند. این در حالی است که پیشتر حمیدرضا طاهرخانی در سکوت خبری از این تیم کنار گذاشته شده بود و احتمالا به زودی شاهد خط خوردن چند بازیکن جوان دیگر از جمع پرسپولیسی‌ها خواهیم بود.پرسپولیسی‌ها در پست‌هایی چون دروازه‌بان، دفاع میانی و کناری، هافبک تدافعی و وینگر به تعداد کافی بازیک
برگزاری راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری
راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری با حضور مهندس فرشاد ویسی (مشاور بیش از 50 رتبه یک کنکور)  در دانشگاه بین المللی امام خمینی در تاریخ 4 دی ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دهخدا برگزار شد.

جهت دریافت فایل صوتی برنامه مذکور روی لینک زیر کلیک کنید.
ÀÑåÐ∂ΠÜ
گروه سلامت: سبک‌های مختلف ماساژ که از تمدن‌های مختلف گرفته شده است به شیوه‌های گوناگون اجرا می‌شود.برخی از سبک‌های ماساژ از روی لباس و برخی دیگر نیز بدون نیاز به پوشش و با روغن انجام می‌شود.فرشاد فرجوند موسس و مربی حرفه ای ماساژ آموزشگاه تخصصی ماساژ ورزمان در رابطه با استفاده از روغن‌های ماساژ نکات جالبی را بیان می‌دارد که در ادامه با هم می‌خوانیم.
ادامه مطلب
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
به گزارش جهان نیوز، ماساژ یکی از مشاغل بسیار سخت و در عین حال شیریتن و لذت بخش است که می تواند افراد علاقه مند و فعال در این حوزه را به درآمد بالا برساند .اگر به تازگی در یک کلاس آموزشی ماساژ شرکت نموده اید و بدنبال کسب درامد بیشتر هستید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.فرشاد فرجوند کارآفرین مستعد در حیطه ورزش و ماساژ نقطه نظرات جالبی را بیان نموده است که به سمع و نظر شما خواهیم رساند.
ادامه مطلب
کمردرد یک مشکل بسیار شایع است و در بعضی از مواقع در طول زندگی ما بسیاری از ما را دچار مشکل نموده استفرشاد فرجوند ماساژور خبره ورزشی می گوید خبر خوب این است که در اکثر موارد این یک مشکل جدی نیست و ممکن است فقط ناشی از فشار ساده به عضله یا رباط باش و تا حد امکان بهتر است هرچه سریعتر به فعالیتهای روزمره خود ادامه دهید و زندگی روزمره خود را ادامه دهید.اینجا همراه با فرشاد فرجوند هستیم تا در مورد کمردرد بیشتر بدانیم.
ادامه مطلب
در واقع از قبل تولدم قرنطینه شدم! 
هیچکدوم از فامیل هم خب نتونستن بیان پیشم که به قول خودشون کادوی تولدمو بدن!
من که واقعا انتظار نداشتم از کسی ولی امروز ، همین چند دقیقه قبل خالم اومد دم خونه مون و مامانم رفت دم در...
یه پاکت داده برام با یه یادداشت کوچولو ولی دلبر!!
اون یادداشت رو براتون مینویسم : 
خواهر زاده ی عزیزتر از جانم..تولدت مبارک 
ببخش عشقم خیلی دیر شده میدونم. می خواستم همه دور هم جمع بشیم خونه مهین جون ولی این کرونای لعنتی نذاشت..
امی
صورت مسئله روشن است: دست تلویزیون از گزارشگران تراز اول و محبوب خالی است و نسل تازه نتوانسته‌اند جای خود را باز کنند. فارغ از نقد‌های تکراری در پرونده امروز درباره امتیازها، نقاط ضعف و موقعیت کنونی‌شان نوشته‌ایم.
تلویزیون در چند نوبت برای تربیت گزارشگر فوتبال دورخیز کرد. نمونه شاخص آن مسابقه آقای گزارشگر است که از قضا چندین استعداد هم معرفی شد و حالا در تلویزیون مشغول به فعالیت هستند. این تلاش، اما در ادامه متوقف ماند؛ هرچند گزارشگر‌ها
رکورد پرسپولیس در پشت سر هم قهرمان شدن 4 بار است و اگر امسال یعنی سال 1399 قهرمان شود به رکورد خود می رسد. پرسپولیسیک شگفتی خیلی عجیب دارد.یک روز که استقلال 2 ر 0 از پرسپولیس جلو بود و یکی از بازیکنان پرسپولیس در دقیقه ی 60 کارت قرمز گرفته بود، پرسپولیس سه گل در دقیقه های 85، 88، 92 زد و به همراه هتریک امون زاید.
بهترین گلزن پرسپولیس در کل تاریخ، فرشاد پیوس است که برای پرسپولیس 151 گل زده است.
بهترین دروازه بان پرسپولیس در کل تاریخ علیرضا بیرانوند است
تیم فوتبال شهر خودرو در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور ازبکستان با نتیجه سه بر صفر مغلوب پاختاکور ازبکستان شد.
شهر خودرو که اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند امروز در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت. این دیدار در ورزشگاه مرکزی پاختاکور برگزار شد.
شهر خودرو که در اولین بازی خود مقابل تیم الهلال عربستان شکست خورده بود به دنبال پیروزی در این جدال ب
مهندس فرشاد معینی دانش آموخته دبیرستان نمونه دولتی توحید شیراز  و رشته مهندسی برق مخابرات ، از سشال 89 فعالیت خود در زمینه آموزشی را با تدریس دروس کنکوری ریاضی ، فیزیک و زبان آغاز نمود . ایشان از سال 92 بصورت کاملا حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی کنکوری را شروع کردند و در سال 2016 موفق به دریافت گواهینامه معتبر alliance  برنامه ریزی آموزشی و مشاوره تحصیلی شدند . ایشان هم اکنون بصورت تخصصی در دو زمینه ی مشاوره و تدریس فیزیک فعالیت می نمایند . حاصل نزدیک
رکورد پرسپولیس در پشت سر هم قهرمان شدن 4 بار است و اگر امسال یعنی سال 1399 قهرمان شود به رکورد خود میرسد. پرسپولیس یک شگفتی خیلی عجیب دارد.یک روز که استقلال 2 ر 0 از پرسپولیس جلو بود و یکی از بازیکنان پرسپولیس در دقیقه ی 60 کارت قرمز گرفته بود، پرسپولیس سه گل در دقیقه های 85، 88، 92 زد و به همراه هتریک امون زاید.
بهترین گلزن پرسپولیس در کل تاریخ، فرشاد پیوس است که برای پرسپولیس 151 گل زده است.
بهترین دروازه بان پرسپولیس در کل تاریخ علیرضا بیرانوند است
فرشاد فرجوند موسس و مربی آموزشگاه ماساژ ورزمان که دوره ماساژ و سایر درمان‌های دستی را برگزار می‌نمایند در این مقاله نکات مهم و کلیدی در مورد طب سوزنی به ما ارائه نموده است.
چگونگی عملکرد طب سوزنی به طور علمی نامشخص است. برخی ادعا می‌کنند که این کار با متعادل کردن انرژی حیاتی بدن (چی) انجام می‌شود، در حالی که برخی دیگر معتقدند که طب سوزنی بر روی سیستم اعصاب تاثیر دارد. طب سوزنی در بین پزشکان و دانشمندان پزشکی غربی بحث برانگیز است.
ادامه مطلب
نصف آب‌طالبی‌هایمان را خورده‌ایم، تا می‌آیم روی گوشیِ مامان عکس‌ها را ببینم، خاله بهش زنگ می‌زند. می‌خواهد ببیند کجاییم و برگردد پیش ما. وقتی می‌رسد، می‌روم تا یک آب‌طالبی دیگر سفارش دهم. با عینک آفتابی می‌روم داخل بوفه‌ی نسبتا تاریک که حالا تاریک‌تر هم به چشم می‌آید؛ حوصله ندارم برای یک دقیقه داخل آمدن عینکم را عوض کنم.
سه تایی مشغول خوردن آب طالبی و صحبت کردن شده‌ایم که یک پیرمرد و پیرزن که جای خالی دیگری پیدا نکرده‌اند می‌آیند
بنام خدا
فرشاد مومنی رئیس مؤسسه دین و اقتصاد
اگر کسی بخواهد اقتصاد مقاومتی داشته باشد به جای ترویج اسلام مداح ها باید اسلام بهشتی ها و مطهری ها را ترویج کند که با اسلام غیر علمی مرزبندی دارد.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷
پ ن:
-نقل از موسسهء مطالعات دین و اقتصاد- قابل بحث
خبرگزاری آریا- ماساژ گردن یکی از بخش های مهم در یک جلسه ماساژ می باشد که تکنیک های خاصی را ماسور روی این ناحیه اجرا می نماید.فرشاد فرجوند کارشناس ماساژ ورزشی و کایروپرکتیک در این مقاله در رابطه با ماساژ گردن توضیحاتی را برای شما آماده نموده است.با ما همراه باشید.
با دریافت یک جلسه ماساژ تخصصی حرفه ای احتمال کشیدن عضله را کاهش می دهد و همچنین وضعیت بدن و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد . ماساژ گردن آرامش عمومی را در پی دارد و استرس فرد را تسکین می
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن
تیم فوتبال پرسپولیس امروز در یک بازی دوستانه به مصاف سرخپوشان پاکدشت از
لیگ دسته یک آزادگان رفت و حریف خود را با نتیجه 7 بر 3 مغلوب کرد.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازی دو تیم پشت درهای بسته برگزار شد تا گابریل کالدرون، بازیکنانی که به میدان نرفته بودند یا زمان کمتری در بازی روز جمعه حاضر بودند را محک جدی بزند.
ترکیب پرسپولیس: رادوشویچ، شجاع خلیل زاده، احسان حسی
  دیدار دوستانه تیم‌های پرسپولیس و سرخپوشان پاکدشت با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار دوستانه تیم‌های پرسپولیس و سرخپوشان پاکدشت از ساعت 12 امروز سه‌شنبه 14 آبان ماه در ورزشگاه کاظمی آغاز شد.
امید عالیشاه به دلیل سرماخوردگی شدید و مهدی عبدی بخاطر مصدومیت از ناحیه زانو در این بازی غایب هستند.
بازیکنان اصلی بازی دیروز
در زمان های قبل ویدیو چک نبوده است . ارژانتین و انگلیس میخواستند ذر فینال جام جهانی بهم رقابت بکنند . در دقیقه ی 86 مارادونا در وازه ی انگلیس را باز کرد اما با دست . 
نساجی تیمی است که بیشترین گل بخدی در ایران را دارد .
ایا میدانستید رونالدو در بارسلونا بازی کرده است ولی رونالدو برزیلی که شماره ی 9 بارسلونا بوده است .
ایا مدانستید منچستر سیتی در 38 بازی 104 امتیاز اورده است .
ایا میدانستید بهترین گل در بازی پرسپولیس و استقلال را کریم باقری زده است .
دانلود فیلم تئاتر گذر لوطی هاشم با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی گذر لوطی هاشم با کیفیت عالی
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم تئاتر گذر لوطی هاشم
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : گذر لوطی هاشم
 گروه فیلم: آیینی , درام
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : میثم آهنگری
نویسنده : ابوالفضل حاجی علی خانی
کارگردان : حسین تبریزی
بازیگران : شهرام عبدلی، فقیهه سلطانی، سیاوش خیرابی، زهرا جهرمی، محمدرضا ژاله، جواد پورزند،
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
بازیگران : شهرام عبدلی، فقیهه سلطانی، سیاوش خیرابی، زهرا جهرمی، محمدرضا ژاله، جواد پورزند،
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
آغاز تولید ماسک در شرکت ایران خودرو

با دستور مدیرعامل شرکت ایران خودرو، شرکت مهرکام پارس اقدام به تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک و توزیع در شبکه بهداشت و درمانی می نماید.
فرشاد مقیمی- مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو - به شرکت مهرکام پارس ماموریت داد که برنامه تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک بهداشتی جهت یاری به شبکه سلامت کشور برای مبارزه با کرونا را در این شرکت اجرایی نماید.

این در شرایطی می باشد که ویروس کرونا خیلی از شهرهای ایران و کشورهای
دانلود فیلم ایرانی تئاتر گذر لوطی هاشم با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : تئاتر
سال تولید : 1397
کارگردان : حسین تبریزی
بازیگران: شهرام عبدلی، فقیهه سلطانی، سیاوش خیرابی،  زهرا جهرمی، محمدرضا ژاله، جواد پورزند، علیرضا ناصحی، علی موسویان، افشین غیاثی، حامد بیسادی، علی بنائی، پیمان صحرایی، مجتبی قریشی، فرشاد قهرمانیان
خلاصه داستان :
 این نمایش
عکسهای جدید آتلیه ای از شبنم فرشادجو
در ادامه ی این مطلب ، جدیدترین تصاویر آتلیه ای از شبنم فرشادجو را در استدیو عکاسی پیام ایرایی مشاهده خواهید نمود .

گفتنی است که شبنم فرشادجو، بازیگر سینما و تئاتر سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته‎ی هنرهای نمایشی با گرایش بازیگری از “دانشگاه تهران” و کارشناسی‌ارشد رشته‎ی نمایش با گرایش کارگردانی از دانشگاه “هنر و معماری” است. فرشادجو از سال (۱۳۷۸) فعالیت سینمایی
  احتمال بازگشت بازیکن سابق پرسپولیس به این تیم زیاد شد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، فرشاد احمدزاده بازیکن سابق تیم پرسپولیس که یک فصل به تیم اشلاسک وروتسواف لهستان رفته بود در پایان فصل لیگ این کشور از این تیم جدا شد.

احمدزاده در روزهای اخیر مذاکراتی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام داده و احتمالا طی روزهای آینده قرارداد این بازیکن با تیم سابقش به امضا خواهد رسید.

این بازیکن در پایان فص
آلبوم گروهی جدید به نام کانون ؛ با حضور فرشاد ، نوید ، رِض ، اوج ، صفیر ، کابوس ، آئین ، اسلش ، دیگرد ، سُرب ، رُخ ، بیدار ، صاد , تهیه کننده: سعید دهقان 
دانلود به صورت یکجا در فایل زیپ: Download دانلود به صورت تک تک از روی لیست:
Parent Directory
01. Rez - Saboor.mp3
02. Sorb - Laj.mp3
03. Farshad - Ghobar.mp3
04. Kaboos Ft Daygard - Moroor.mp3
05. Aein - Zarbdar.mp3
06. Owj - Sholooghi.mp3
07. Navid - Raghaas.mp3
08. Hamed Slash - Shekaf.mp3
09. Rokh - Khakestar.mp3
10. Safir Ft Bidar - Mirzabenevis.mp3
11. Daygard Ft Saad - Khabgard.mp3
رسانه بزرگ رپ برتر 
شرکت تورینه بافت شمالتوری ضد تگرگ - محافظ تگرگاین شرکت تولید کننده تخصصی انواع توری های پلاستیکی بافته شده مورد مصرف در صنایع کشاورزی و انواع فیلم های پلی اتیلن ( نایلون ) برای پوشش گلخانه ها می باشد.از آنجاییکه کشاورزان و باغداران عزیزمان در ماههایی از سال به سبب بارش تگرگ دچار ضایعات هنگفتی می شوند ، این شرکت اقدام به تولید توری های ضد تگرگ ( Anti hail net ) با استفاده از تکنولوژی Raschel Knitting و بهترین مواد اولیه و افزودنی های اروپایی نموده که کاملاً
تهران- ایرنا- بررسی میدانی خبرنگار ایرنا از بازار خودروهای داخلی حاکی از افت دو تا هشت میلیونی قیمت ها در ۱۰ روز گذشته است و رکود همچون هفته‌های گذشته بر این بازار حکمفرماست.
امروز (سه شنبه)‌ در مقایسه با یک هفته تا ۱۰ روز گذشته، در گروه سایپا قیمت هر دستگاه پراید ۱۳۱ صندوق دار از ۴۵ میلیون تومان به ۴۳.۵ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ از ۵۱ میلیون به ۴۸ میلیون تومان، تیبا صندوق دار از ۵۳.۵ میلیون به ۵۱.۵ میلیون تومان، تیبا ۲ هاچ بک از ۵۹ میلیون به ۵۶.
مادربزرگم بیمارستان است و نمی‌دانیم چه می‌شود. دکترها می‌گویند حالش خوب نیست، ولی من نمی‌خواهم باور کنم. هیچ کداممان نمی‌خواهیم. اگر ننه برود... نمی‌دانم چه می‌شود. و نمی‌خواهم که بدانم.
دیشب از بخش به آی سی یو منتقلش کردند. آنقدر ضعیف و نحیف شده که با دیدنش بغض می‌کنم و کاری از دستم بر نمی‌آید. چند شب پیش دو ساعتی به عنوان همراه کنارش ماندم. پیرزنی که تخت کناری‌اش بود همراهی نداشت و غر می‌زد. برای این که ناراحت نشود، یواشکی ننه را می‌بو
مزایای ساختمان سبزویرایش
استفاده از انرژی‌های طبیعی در مصرف روزمره
ثبات وضعیت محیط داخلی
استفاده از ضایعات و پساب در تولید آب مورد نیاز برای آبیاری فضای سبز
به‌کارگیری شیوه‌های مناسب برای کاهش انرژی هدر تلف شده یا کنترل آن و بهینه‌سازی مصرف انرژی
توجه به خواص اقلیمی منطقه
استفاده از مصالح قابل بازیافت غیر شیمیایی و مصالحی که سلامت انسان را به خطر نمی‌اندازد.
طراحی با مصالح نزدیک به طبیعت
استفاده از گیاهان طبیعی به عنوان الهام دهنده ط
۰۴شهریور

به طور کلی برنج یکی از پر مصرف ترین وعده های غذایی در ایران است که در کنار اغلب غذاهای ایرانی نظیر قیمه، قرمه سبزی، کباب و … به عنوان ناهار و یا شام سرو می گردد. کشورهایی نظیر هندوستان، چین و فیلیپین بیشترین کشت برنج را در دنیا به خود  اختصاص داده اند. برنج ایرانی نیز یکی از قدیمی ترین و مرغوب ترین انواع برنج در دنیا است که عطر و طعم بی نظیرش طرفداران زیادی دارد. هدف از ارائه این مقاله آشنایی با انواع برنج ایرانی است. نزدیک به ۸۰ د
مارادونا در سنگر دشمن : تعریفی جذاب و شیرین از روزهایی نه چندان جذاب و البته تلخ
مارادونا در سنگر دشمننویسنده: داوود امیریانانتشارات: نشر شاهد
معرفی:
در این زمان که شور ونشاط بازی های کودکانه جایش را به نشستن و خیره شدن به صفحات موبایل و تبلت و کامپیوتر و فوقش حرکات انگشت داده، خواندن داستان ها و خاطرات طنز و زیبا می تواند کمی بچه ها را شاد کند و علاقه مند به مطالعه و شاید هم تفکر.به هر حال برای شروع یک گام بلند در راستای کتاب خوانی، مراجعه به
  ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با شهرداری ماهشهر مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس ترکیب زیر را برای بازی با شهرداری ماهشهر انتخاب کرده است:
رادوشوویچ، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، محمد نادری، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور
سرمربی سرخپوشان امروز در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد کرده
ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، در سه ماهه پایانی سال جاری ۳۴ هزارو ۲۶۰ دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید و روانه بازار می‌کند.
به گزارش اقتصادآنلاین، فرشاد مقیمی در این باره گفت:‌ ایران‌خودرو قادر است متناسب با سیاست‌های دولت و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و تامین ناوگان حمل نقل عمومی، محصولات دوگانه سوز با شمارگان بالا تولید و عرضه کند.
وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در زمستان امسال، تعداد تولید روزانه ا
  مدافع راست تیم فوتبال شهر خودرو در دور جدید تمرینات این تیم حضور ندارد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دور جدید تمرینات تیم فوتبال شهرخودرو از چند روز پیش در مشهد برای آماده سازی در نیم فصل دوم و پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا آغاز شده است.
بعد از جدایی روح‌الله‌باقری، سینا زامهران و رضا صدری از تیم فوتبال شهرخودرو فرشاد محمدی‌مهر نیز از این تیم جدا شده است و در تمرینات این تیم حضور پیدا نکرد. ا
گاندو
گاندو نام مجموعه تلویزیونی محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران سریالی اجتماعی اکشن و جنایی است که برای پخش در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ تهیه و تولید شد. نخستین قسمت این سریال ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ از شبکه سه تلویزیون ایران پخش شد.
مجموعه گاندو به کارگردانی جواد افشار با حضور تعدادی از بازیگران از ۱۹ شهریور کلید خورد و پژمان بازغی آخرین بازیگر اصلی است که به این سریال پیوسته و آبان ماه مقابل دوربین رفت.
این در حالی است که ع
دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ با دوبله فارسی Toy Story 4 2019 BluRay
کارتون داستان اسباب بازی ۲۰۱۹ با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480p
(دوبله سوم داستان اسباب بازی 4 اضافه شد)
نام کارتون: داستان اسباب بازی ۴ – Toy Story 4 | ژانر: ماجراجویی، کمدی، خانوادگی، فانتزی
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:40:03 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 490 مگابایت | امتیاز: 8.1 از 10
خلاصه داستان:داستان چهارمین قسمت این انیمیشن در ادامه قسمت های قبلی و چند سال ب
دانلود رایگان فیلم آهوی پیشونی سفید 3 از آپلودبوی
نام فیلم : پیشونی سفید 3
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : جواد هاشمی
بازیگران : پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، ساغر عزیزی، امیررضا احمدی و حسام نواب صفوی
خلاصه داستان : فیلم پیشونی سفید 3 ، در قسمت جدید سه گانه پیشونی سفید، ماجرا با به دام افتادن پیشون

دانلود رایگان فیلم زندانی ها از آپلودبوی
نام فیلم : زندانی ها
ژانر (موضوع) : اجتماعی، کمدی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : مسعود ده نمکی
بازیگران : بهنوش بختیاری، هدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، بهاره افشاری، اصغر نقی زاده، رسول نجفیان، امیر نوری، برزو ارجمند، کریم قربانی
خلاصه داستان : فیلم زندانی ها ، داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان نامه‌اش روی تعدادی زندانی‌ تحقیق کند. ده‌نمکی قصد
قسمت 6 سریال سال های دور از خانه
گونه طنز
نویسنده امیرحسین قاسمی
احمد مهرانفر
کارگردان مجید صالحی
بازیگران احمد مهرانفر
هادی کاظمی
آزیتا حاجیان
حدیث میرامینی
آزاده زارعی
احسان کریمی
گیتی قاسمی
علیرضا استادی
علی عامل‌هاشمی
ملیسا ذاکری
سیاوش چراغی‌پور
خسرو احمدی
میرطاهر مظلومی
حسین محب اهری
یدالله شادمانی
مسعود روشن‌پژوه
محمدرضا عقدایی
علی اوجی
مهدی صباغی
فرخنده فرمانی زاده
مهسا کاشف
ابوالفضل شکوه
موسیقی متن امیر توسلی
زبان‌(های) اص
ثبت گونه های مهم پستانداران ایران
Records of important mammal species of Iran
ثبت پلنگ ایرانی در پارک ملی دنا در سالهای 1397- 1398
Record of Persian Leopard in Dena Natioanl Park in 2018-2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: لیست سرخ جهانی (Vu)
گونه: پلنگ ایرانی Panthera pardus
تعداد پستاندار: 10 فرد
محل مشاهده: پارک ملی دنا
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دوره مشاهدات: سالهای 1397 و 1398
مشاهده کنندگان: آقای فرشاد افشین پور
Type of important species: IUCN Redlist (Vu)
Species: Persian Leopard Panthera pardus
No. of individuals: 10 individuals
Place of observation: De
ثبت گونه های مهم پستانداران ایران
Records of important mammal species of Iran
ثبت کاراکال در پارک ملی دنا در اردیبهشت 1397
Record of Caracal in Dena National Park in May 2018

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: پراکنش جدید
گونه: کاراکال Caracal caracal
تعداد این پستاندار: یک فرد
محل مشاهده: پارک ملی دنا
استان: کهگیلویه و بویراحمد
دوره مشاهدات: اردیبهشت 1397
مشاهده کنندگان: آقای فرشاد افشین پور
توضیحات: ثبت پراکنش گونه جدید در این منطقه
Type of important species: Distribution
Species: Caracal Caracal caracal
No. of individuals: one i
 دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر
 جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش وپرورش و سازمان علوم و تحقیقات 
               خانم دکتر شادی پاکزاد استاد یار مهندسی شهرسازی
3 آقای دکتر علی اکبر پاشا زانوسی استاد یار مهندسی مکانیک
4 آقای دکتر سید حمیدرضا پسندیده استاد یار مهندسی صنایع
5 خانم دکتر پانته آ پهلوانی استاد یار زبان
6 خانم دکتر آزاده پورکبیریان استاد یار مهندسی کامپیوتر
7 خانم دکتر حافظه پوردهقان استاد یار مهندسی معماری
8 آقای مهندس جواد پورش
دانلود فیلم سینمایی زندانی ها با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی زندانی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی
کارگردان: مسعود ده نمکی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 101 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاو | تهیه کننده: مسعود ده نمکی
خلاصه داستان:این فیلم داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان‌نامه‌اش روی تعدادی زندانی تحقیق کند و آن زندانیها برای پیدا کردن گنجی به سوی دانشجو م
آهنگ شاد آهنگ شاد ایرانی آهنگ شاد افغانی آهنگ شاد عروسی اهنگ شاد عربی اهنگ شادمهر آهنگ شاد قدیمی اهنگ شاد کردی آهنگ شاد بندری آهنگ شاد ترکی اهنگ شاد ۴شنبه سوری اهنگ های شاد دهه ۴۰ آهنگ شاد 4 شنبه سوری اهنگ شاد دهه ۴۰ دانلود اهنگ شاد ۴ شنبه سوری اکورد اهنگ شاد ۴/۴ آهنگ شاد ۵ دقیقه ای اهنگ شاد دهه ۵۰ آهنگ شاد قدیمی دهه ۵۰ آهنگ های شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد دهه ۵۰ دانلود آهنگ شاد پایتخت ۵ اهنگ شاد 5 اهنگ شاد ده ۵۰ دانلود اهنگ شاد ۵ دقیقه ای دانلود آ
سریال احضار
سریال احضار یک سریال ایرانی در ژانر ترسناک به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین عباسی زاده است که به صورت هفتگی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.احضار اولین سریال ترسناک ایران است. این سریال از ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷، چهارشنبه ها در شبکه‌ نمایش‌ خانگی پخش میشود.مدت زمان هر قسمت حدودا ۵۰ دقیقه است.این سریال همچنین منطبق با آموزه های همزاد پندارانه شرقی از مواجهه با ارواح و اجنه است.تهیه و تولید این سریال نزدیک به سه سال زمان برده است.
خل
گاندو
گاندو نام مجموعه تلویزیونی محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران سریالی اجتماعی اکشن و جنایی است که برای پخش در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ تهیه و تولید شد. نخستین قسمت این سریال ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ از شبکه سه تلویزیون ایران پخش شد.
مجموعه گاندو به کارگردانی جواد افشار با حضور تعدادی از بازیگران از ۱۹ شهریور کلید خورد و پژمان بازغی آخرین بازیگر اصلی است که به این سریال پیوسته و آبان ماه مقابل دوربین رفت.
این در حالی است که ع
برنامه

گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران تقدیم میکند
به افق آفتاب
به نام ِ خدایی که به ما نعمت و راهنمایی چون
عقل بخشید
با عرض ِ سلام و احترام خدمت ِ همه شما عزیزان
در اوقاتی قرین به اذان ظهر میهمان ِ شما هستیم تا مهیای ِ بهترین لحظه های ِ روز
باشیم
مهیایِ دقایق و اوقاتی که به شرط ِ بهره مندی ِ
از اون میتونیم
به رحمت و برکات ِ الهی نزدی
گفته بودم خانوادم رفتن از اینجا ؟؟ 1 ماه بیشتره که رفتن .
اسباب کشی کردن رفتن یه جایی که 14/15 ساعت فاصله داره از این شهر . 
الان فقط خواهرم کنارمه که اونم تقریبا 2 هفته دیگه میره واسه همیشه.
یادمه چقد از خدا میخواستم تنها باشم تا آرامش اعصاب داشته باشم و الان تنها شدم و دقیقا چنان آرامشی دارم که فقط خدا داند . میدونستم دور از خانواده باشم آروم ترم و دغدغه آرامش رو ندارم چون دارمش . 
درسته دور از خانواده یسری دغدغه های خاص خودمو دارم ولی خب بازم می
در حالی که شب گذشته ژاوی در بازی مقابل پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد اما این باشگاه با برگزاری یک مراسم کاملا ساده فرصت بزرگی را از دست داد تا نام کشورمان و این باشگاه را در جهان پرآوازه کند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شب گذشته و پیش از آغاز دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد قطر مراسم تقدیر از ژاوی هرناندز فوق ستاره اسپانیایی باشگاه السد قطر که سال‌ها در بارسلونا و تیم ملی اسپانیا بازی ک
کارتون داستان اسباب بازی 2019 با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480pژانر : ماجراجویی، کمدی، خانوادگی، فانتزیزبان : دوبله فارسی + انگلیسیمدت زمان : 01:40:03زیرنویس فارسی : داردحجم : 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 490 مگابایتامتیاز : 8.1 از 10خلاصه داستان : داستان چهارمین قسمت این انیمیشن در ادامه قسمت های قبلی و چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در کارگاه هنر و مهارت یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، با
مشاوره روانشناسی در کرج
خلاصه متن:
انسان از دیرباز می دانست که وجودش تنها از جسم تشکیل نشده بلکه شامل روان و اصطلاحاً ضمیر هم می شود که گاهی احساس شعف را با آن تجربه می کند وگاهی بی قراری.
تا این که 150سال پیش روانشناسی به شکل علمی مورد توجه قرار گرفت.
امروزه بسیاری از مشکلات روحی با مشاوره روانشناسی درمان می شود؛ ما در این جا بیشتر به مشاوره روانشناسی در کرج می پردازیم.
مشاوره روانشناسی در کرج
کسی مشاوره روانشناسی در کرج سراغ ندارد؟
       در
هوالمحبوب
اوایل که شروع کردیم، داشت خوشمان می‌‌آمد. نه حوصله‌مان سر می‌رفت، نه بچه‌ها عقب می‌ماندند. سوالات و تکالیف را توی فایل pdf می‌فرستادیم کانال مدرسه، فکر می‌کردیم هفتۀ بعد که رفتیم مدرسه تک‌تک چک می‌کنیم. بعدتر که خانه‌مانی مدام تمدید شد، فهمیدیم حالا‌حالا‌ها درگیریم و تصمیم گرفتیم یک گروه بسازیم و همۀ بچه‌ها را اد کنیم تا تدریس و ارائه تکلیف هم‌زمان انجام شود. گرفتن لیست اسامی و شماره‌ها از مدرسه و تک‌تک اد کردن‌شان به گ
اوس احمد دستکش هایش را از دستش درآورد، سیگاری از پشت گوشش برداشت و آتش زد  و همین طور که به اطراف نگاه می کرد، پکی به آن زد و گفت: " کاظم دیگه ظهره. اون نبشی رو که به ستون جوش دادی بریم واسه ناهار."
با دستمالی که دور گردنم بود، عرقی که از لابه لای موهای کم پشتم به روی پیشانی می ریخت را پاک کردم و گفتم: " شما برو اوستا منم یه کم دیرتر میام. به یاری خدا تصمیم دارم هر طوری شده، امروز، جوشکاری نبشی اسکلت این طبقه رو تمومش کنم."
اوس احمد اخم هایش را در هم ب
1. مهدی که اینجا بود وفت و بی وقت این شعر رو می خوند:
زندگی یک چمدان است که می آوریش / بار و بندیل سبک می کنی و میبریش
2. خستم انقدر که همش میخوام بخوابم. از نشونه های افسردگی توی بعضیا متن پشت متن نوشتن یا جویدن ناخن یا چی میدونم کلی چیز دیگه ست اما این عوارض برای من وقتاییه که انقدرررر کار دارم که نمیدونم چطور همشون رو مدیریت کنم. اینه که همش میخوابم به این امید که پاشم و ببینم همه این اتفاقات یه خواب بوده :(
واقعا خستم. اونقدر که حد نداره. تو فکر ا
شرایط کنونی اقتصاد ایران با انبوهی از بحران‌ها و دورهای باطل روبه‌رو است که ثمره سیاست‌گذاری اقتصادی در سه دهه گذشته است و امروز ما آن چیزی را درو می‌کنیم که در دهه‌های گذشته بارها توسط کارشناسان به مسئولان گوشزد شده و نادیده گرفته شده بود. لفظ کلی «کسری بودجه» ابعاد بسیار پیچیده‌ای پیدا کرده که اگر به تمام جزئیات آن توجه نشود و تنها به ریشه‌های آن که در کتاب درسی مطرح است، برای چاره‌جویی بسنده کنیم، قطعاً بحران‌هایمان شدت خواهد گرفت
فرشاد گورابی / سی و یک نما *- امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که هرچه بیشتر مصرف کردن به یک ارزش تبدیل شده است،و کمپانی های بزرگ به هر روشی که شده از حراج های بزرگ گرفته تا به سرعت عوض کردن ترندها،بیشتر از پیش مارا به سمت خرید کردن سوق میدهند.با آگاهی از اصطلاحاتی مانند slowfashion,fast fashion و مد پایدار میتوانیم از تاثیر مصرف کننده،یعنی خود ما آگاه شویم و در سرعت تخریب طبیعت به وسیله مد تاثیرگذار باشیم.
اما fast fashion چیست؟
به زبان ساده به کپی کردن طرح ه
تیم فوتبال پرسپولیس در افتتاحیه لیگ نوزدهم مقابل پارس جنوبی به پیروزی رسید.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقه افتتاحیه نوزدهمین
دوره لیگ برتر از ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و پارس
جنوبی جم آغاز شد.  مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان
رسید.

قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر امشب با
کالدرون سرمربی آرژانتینی خود هم در دیدار افتتاحیه پیروز شد. سرخپوشان
تهرانی در نیمه
  تکلیف قهرمان نوزدهمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی فردا در شهر یزد مشخص خواهد شد.
بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پایان رقابت‌های مقدماتی لیگ برتر کشتی فرنگی که با برگزاری 6 هفته (رفت و برگشت) انجام شد، تیم‌های بازار بزرگ ایران و هیأت کشتی سیرجان بعنوان تیم‌های اول و دوم گروه یک و سینا صنعت ایذه و دانشگاه آزاد خوزستان به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه 2 به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
بدین تر
شهر را به گداخانه بزرگ تبدیل نکنید، که سر هر کوچه و برزن یک صندوق بزرگ گذاشته اند! تا دولت گدایی کند و راه را، بر گدا های کوچک ببندد. این شان جمهوری اسلامی نیست، که هنوز پس از 40سال با صدقه، امورات خود را بگذراند. در حالیکه معادن بزرگ نفت و گاز درجه یک جهان را دارد، و مردم فعال و هوشمند و کار آفرین. معلوم نیست این گداهایی که اقایان برای ان پول جمع می کنند کیستند؟ به نظر نمی رسد غیر از خودشان، خرج کس دیگری بشود! یک نمونه آن کاخ ازگل بود که وقتی: گندش
  دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس بعد از 90 دقیقه تلاش با برد سرخ‌پوشان تهرانی به پایان رسید.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از سری رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس از ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف هم رفتند.جمعیتی در حدود 6 هزار نفر برای تماشای این بازی در ورزشگاه حاضر شدند.
این بازی در پایان 90 دقیقه با برد یک بر صفر تیم پرسپولیس به پایان رسید. مه
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 15 امتیاز : 4.6]
 تفکر منفی چیست؟
تفکرات هر انسان تأثیر زیادی در مسیری که رو به سوی آینده می رود دارد. اگر می خواهیم افکار بد و منفی را در خود نگه داریم آینده ای بد را برای خود رقم خواهیم زد.
روحیات و تفکرات منفی تا چه حد روی ما تاثیرگذار هستند چگونه می توانیم از ایجاد آنها پیشگیری کنیم بهترین روش های مقابله با تفکرات منفی کدامند؟
مبارزه با تفکرات منفی
نباید امروز چنین حرفی را می‌ زدم. چرا چنین اشتباهی کردم. چرا ب
حکومت های متقارن
آرش دادگری *[1]

مقدمه
پس از شکست های حکومت ساسانیان در برابر اعراب مسلمان ، به خصوص پس از جنگ نهاوند
( ملقب به فتح الفتوح ) در سال ٢١ ه.ق معادل با ٦٤٢.م و سپس کشته شدن یزد گرد سوم در مرو در سال ٣١ه.ق معادل با ٦٥٢ .م ، سلسله ساسانیان منقرض و تمامی ایالات و ولایات ایران به غیر از طبرستان ( که تا نیمه دوم قرن دوم هجری قمری مععادل با ٧٦٩.م استقلال خود را حفظ کرد ) به تصرف اعراب در آمد.
البته بخش هایی دیگر از ایران مانند :ری نیز تا سال ١٤
ارسطو در سال 384 قبل از میلاد به دنیا آمد و در سال 322 قبل از میلاد هم از دنیا رفت، در واقع، یک عمر 62 ساله داشته، و عمر زیادى نکرده است. در سنّ 17 سالگى وارد آکادمى افلاطون شده است، یعنى در سال 367 قبل از میلاد، و انصافاً بسیار هم به افلاطون از لحاظ عاطفى علاقه مند بود، اما از لحاظ فکرى بسیار از افلاطون دور بوده است.این یکى از موارد استثنایى در تاریخ فلسفه است که کسى با آراء ونظرات استاد خود مخالفت داشته باشد ولى عمیقاً به او علاقه مند باشد و او را دو
اپیزود داوود، شهروز براری صیقلانی
داوود هفت سال داشت که یکروز سرد و مه آلود در اواسط آ ذر ماه سال ۷۳ از خواب برخواست تا مثل همیشه به مدرسه برود اما روزگارش دستخوش حادثه شده بود و او هرچه جست دیگر هرگز نتوانست مادرش را بیابد...
بچه موشی از عمق سوراخِ دیوار ظهور کرده و لحظه‌ای بعد با قدمهای تند و تیز ناپدید میشود.
جوجه کلاغ عجول قصه از شوق پرواز بود که چندی پیش لانه اش را ترک کرد به امید پرواز تا اوج آسمان اما بعد از سقوط ناباورانه اش از لانه اش د

داوود هفت سال داشت که یکروز سرد و مه آلود در اواسط آ ذر ماه سال ۷۳ از خواب برخواست تا مثل همیشه به مدرسه برود اما روزگارش دستخوش حادثه شده بود و او هرچه جست دیگر هرگز نتوانست مادرش را بیابد...
   سی تقویم بعد....
[] درون پارک محتشم روی نیمکت چوبی ، پسرکی خسته از خستگیاش ، درمانده از دلبستگیاش ، درون دفترچه ی دلنویسش مینویسد ؛ 
نیست که نیست ,مادر گویی قطره ی آبی گشته و رفته زیر زمین ، در امتداد بیست تقویم دم به دم در هر قدم نامش برده ام . من بدنبال
اپیزود داوود، شهروز براری صیقلانی
بچه موشی از عمق سوراخِ دیوار ظهور کرده و لحظه‌ای بعد با قدمهای تند و تیز ناپدید میشود.
جوجه کلاغ عجول قصه از شوق پرواز بود که چندی پیش لانه اش را ترک کرد به امید پرواز تا اوج آسمان اما بعد از سقوط ناباورانه اش از لانه اش د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها